Kredyty dla firm Poznań

Umów się na spotkanie

Kredyty firmowe

Jeżeli właśnie zastanawiasz się nad pozyskaniem środków finansowych dla swojej firmy, to skontaktuj się ze mną!

 

Zakres mojego działania dla firm

  • Kredyty inwestycyjne
  • Kredyty zabezpieczone
  • Kredyty obrotowe
  • Pożyczki firmowe bez określania celu
  • Kredyty w oparciu o biznesplany
  • Kredyty dla nowopowstałych firm

W czym pomogę?

  • przeanalizuję jakie są możliwości w Twoim przypadku opierając się na dokumentach dochodowych i podpowiem co możemy zrobić aby osiągnąć sukces w otrzymaniu finansowania.
  • zadbam też o opłacalność oferty, będziemy negocjować warunki i wybierzemy najkorzystniejszą ofertę dla Twojej firmy.
  • przeprowadzę Cię przez całe działanie, zadbam o logistyczną pracę z dokumentami.
  • przestrzegę Cię przed zagrożeniami i popełnieniem błędu, który może wpłynąć na przyszłość i funkcjonowanie Twojej działalności.

Niskie oprocentowanie dla kredytów firmowych niecelowych, niezabezpieczonych i zabezpieczonych

Jak przedstawiają się kredyty z niskim oprocentowanie dla kredytu firmowego, tak zwanej pożyczki na firmę bez wskazywania celu finansowania i jakie są ich parametry?

Kredyty firmowe ratalne dzielą się na dwa typy: KREDYT NIEZABEZPIECZONY oraz KREDYT ZABEZPIECZONY.

Kredyty niezabezpieczone

Kredyty niezabezpieczone osiągają w bankach przeciętnie poziom ceny w skali roku 7,2 do nawet 4,2%. Mam na myśli oprocentowanie roczne kwoty kredytu. Takie finansowanie można uzyskać na okres od 84, przez 96 do 120 miesięcy. Ważną składową takiego kredytu jest oprocentowanie za wcześniejszą spłatę i należy o tym pamiętać, zwłaszcza jak się bierze wyższą kwotę.

Są banki, które nie mają takiej opłaty, ale są banki które taką opłatę stosują i waha się ona od 1 do 2,5 % od przyznanej kwoty kredytu.

Kredyty niezabezpieczone osiągają poziom wolumenu do 200 000, w niektórych bankach do 400 000.

Kredyt zabezpieczony

Kredyt zabezpieczony, to kredyt który jest przyznawany w oparciu o hipotekę nieruchomości stanowiącą zabezpieczenie tego finansowania. To oznacza, że bank, który w procesie badania zdolności kredytowej zdecydował się przyznać klientowi pieniądze wpisuje się do księgi wieczystej nieruchomości na czas trwania spłaty zobowiązania, co stanowi zwiększoną gwarancję tego że klient zobowiązanie odda. Kwoty takich kredytów to 80% wartości nieruchomości mieszkalnej i 65% wartości nieruchomości komercyjnej. Czas finansowania w bankach waha się od maksymalnie 120 do 240 miesięcy. Oprocentowanie w bankach jest na poziomie 3,5 do minimalnie 2,5% w skali roku. należy pamiętać że niektóre banki mimo możliwości przyznania na długi okres kredytu firmowego zabezpieczonego mają obostrzenie wieku pożyczkobiorcy, to jest do 70 roku życia, jeżeli mowa o działalności jednoosobowej.

Oba typy kredytów występują jeszcze w jednej formie i jest to zabezpieczenie unijne. Pozwala ono na zwiększenie kredytowania do 180 miesięcy w przypadku gdzie górną granicą bez wsparcia unijnego jest czas 120 miesięcy. To zabezpieczenie zwiększa również zdolność kredytową, ponieważ ewentualne fiasko spłaty jest pokrywane przez ten fundusz w 80%, więc bank ma zmniejszone ryzyko straty. Te produkty z zabezpieczeniem unijnym to BGK i DeMinimis.

error: Content is protected !!